Пивоварня

Хто такий Кумпель?

Ну от як тобі сказати з чого все почалося? Живеш собі живеш, і наче все добре, робота є, дім є, а доброго пива в країні нема. Знаєш коли це було – 12, чуєш, 12 років тому – які тобі крафтові пивоварні, яка тобі крафтова революція, страшно згадати.

Була ідея зробити ресторан-пивоварню, щоб завжди свіже, тут зварене, щоб було якісне пиво і смачне до пива. Так і з’явився Кумпель – так львівський батяр, так трохи вар’ят, але найперше – твій друг, який не підведе з якістю від варки до варки, до якого добре прийти разом з ватагою таких як ти.

Кумпель росте – тепер це не тільки маленький ресторан-пивоварня в центрі Львова, але й повноцінна крафтова пивоварня на його околицях. Росте і лінійка пива Кумпель, бо крафт – це фантазія, це різні стилі пивоваріння, різні інгредієнти. Кумпель – це завжди пиво, на яке я кличу своїх друзів, а ти – своїх.

Кумпель – твій найліпший колєга і тут на пивоварні ми щодня думаємо над новими сортами, колабораціями і смаками. Знаю, що знайдеш собі в лінійці пива Кумпель своє улюблене, а це значить, що ватага друзів Кумпеля буде розростатися.

А це і є моя мрія – велика спільнота Кумплів по всьому світу!

 

 

Тарас Фалик

Головний broвар пивоварні Кумпель